NANOSTONE SOLAR PANEL PROTECT - IMPREGNANT NA OCHRANU SLNEČNÝCH KOLEKTOROV

€123 –50 %
69914649 1349596428551283 4081907815420002304 n
€123 –50 % €61,50 / ks
Skladom

> ochrana solárnych panelov a PVC panelov

> dlhodobý účinok

> so samočistiacim efektom

Detailné informácie

Podrobný popis

Impregnácia solárnych a fotovoltaických panelov. Chráni povrchy pred znečistením, zabezpečuje dlhodobú ochranu. Bráni tvorbe špiny a udržiavaniu vody. Pred nanesením impregnačného prípravku sa odporúča povrch dôkladne očistiť prípravkom Panel PV Cleaner. 

Ide o hydrofóbnu impregnáciu venovanú ochrane solárnych panelov a PVC panelov. Účinná ochrana pred nečistotami, prachom a vodou.  Plne bezpečný pre panely. Dodáva fotovoltaickým panelom samočistiaci efekt - nečistoty sa neusadzujú a stekajú s dažďovými zrážkami. Čistením povrchu panelov sa zvyšuje ich účinnosť. Tento efekt významne predlžuje údržbu panelov v čistom stave a uľahčuje ich možné čistenie. Impregnant má veľmi veľkú kapacitu, 100 ml stačí na približne 20 metrov štvorcových.

Vlastnosti:

- hydrofóbne,
- vytvorí sa samočistiaci povlak,
- ľahká aplikácia,
- bezpečné pre povrchy,
- efektívne

Vzhľad po impregnácii: Nezmení vzhľad. 

Použitie: 

1KW (3-8ml/m²)

POZOR!
Konečná účinnosť prípravku závisí od typu podkladu, štruktúry, textúry povrchu a nasiakavosti podkladu. Na vyhodnotenie účinku výrobca odporúča vykonať test opotrebenia na neexponovanom mieste.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Slnečné kolektory
Objem:: 1000 ml

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie