NANOSTONE SHOWER PROTECT - IMPREGNANT NA SPRCHOVACIE KÚTY A KERAMIKU 100ml/100ml

€29,40 –50 %
nanostone shower protect impregnat do kabin prysznicowych i ceramiki
€29,40 –50 % €14,70 / ks
Skladom

> bráni usádzaniu mydla a nečistôt

> stop agresívnym čistiacim prostriedkom

 

Detailné informácie

Podrobný popis

NANOSTONE SHOWER je kompletné riešenie na ochranu sprchovacích kútov. Odporúča sa používať na materiály zo skla a keramiky. Účinne zabraňuje usadzovaniu mydiel, usadenín a nečistôt v sprchovacích kabínach. Poskytuje efekt samočistiaceho povrchu. Prípravok vytvára veľmi odolný povlak, ktorý chráni sklenené a keramické povrchy pred zvyškami, vlhkými škvrnami, špinou a inými nečistotami. Vďaka použitiu NANOSTONE už nebudete potrebovať agresívne čistiace prostriedky. Aby sa udržala čistota, povrchy sa musia jednoducho utrieť suchou alebo navlhčenou handrou raz za niekoľko týždňov.

Vlastnosti: - dáva povrchom vlastnosti "STAY-CLEAN", ktoré pomáhajú udržiavať dlhodobú čistotu - aj ťažké škvrny je možné ľahko odstrániť vodou alebo vlhkou handričkou - vykazuje superhydrofóbne vlastnosti

 Použitie:

1. Príprava povrchu: Používajte na čistých povrchy. Fľaštičku CLEANER dôkladne pretrepte, naneste prípravok na húbku a starostlivo vyčistite povrch kruhovým pohybom (Poznámka: chráňte silikónové tesnenia pred kontaktom s čistiacim prostriedkom). Utrite povrch papierovými uterákmi (nedotýkajte sa vyčisteného povrchu prstami!)

2. Povlak: Fľaštičku s Nano Coating pretrepte, nastriekajte malé fragmenty na povrch (do 0,5 m2) a následne vyleštite čistou a suchou handričkou. Opakujte, pokým nie je pokrytý celý povrch. Chráňte čistené povrchy pred vlhkosťou minimálne 2 hodiny po aplikácii. Hydrofóbny účinok sa môže testovať rozstrekovaním fragmentu po povrchu s vodou.

3. Údržba povlaku / Informácie po nanášaní povlaku: Za štandardných podmienok podľa pokynov vydrží povlak až 2 roky. Je odolnývoči bežne dostupným čistiacim prostriedkom na okná. Povlak poskytuje povrchu vlastnosti "STAY-CLEAN", t.j. samočistiace vlastnosti. To znamená, že nečistota sa nehromadí.

Pokyny na použitie ANTIFOGU (v prípade súpravy s ANTIFOGom)

Používa sa na zrkadlá a okná zvnútra. 1. Pred použitím dobre pretrepte. 2. Antifog nasprejujte na suché a čisté sklo alebo zrkadlo (stačí pár rozprašovačov). 3. Prípravok rozotrite na celý povrch handričkou alebo papierovou utierkou a jemne vyleštite. Nepoužívajte ANTIFOG vo vnútri sprchovej kabíny.

 

Snímka obrazovky 2018-08-20 o 13.51.03

Snímka obrazovky 2018-08-20 o 13.50.51