NANOSTONE SHOWER PROTECT - IMPREGNANT NA SPRCHOVACIE KÚTY A KERAMIKU 60ml/60ml

€22,20 –50 %
nanostone shower protect impregnat do kabin prysznicowych i ceramiki
€22,20 –50 % €11,10 / ks
Skladom

> bráni usádzaniu mydla a nečistôt

> stop agresívnym čistiacim prostriedkom

 

Detailné informácie

Podrobný popis

NANOSTONE SHOWER je kompletné riešenie na ochranu sprchovacích kútov. Odporúča sa používať na materiály zo skla a keramiky. Účinne zabraňuje usadzovaniu mydiel, usadenín a nečistôt v sprchovacích kabínach. Poskytuje efekt samočistiaceho povrchu. Prípravok vytvára veľmi odolný povlak, ktorý chráni sklenené a keramické povrchy pred zvyškami, vlhkými škvrnami, špinou a inými nečistotami. Vďaka použitiu NANOSTONE už nebudete potrebovať agresívne čistiace prostriedky. Aby sa udržala čistota, povrchy sa musia jednoducho utrieť suchou alebo navlhčenou handrou raz za niekoľko týždňov.

Vlastnosti: - dáva povrchom vlastnosti "STAY-CLEAN", ktoré pomáhajú udržiavať dlhodobú čistotu - aj ťažké škvrny je možné ľahko odstrániť vodou alebo vlhkou handričkou - vykazuje superhydrofóbne vlastnosti

 Použitie:

1. Príprava povrchu: Používajte na čistých povrchy. Fľaštičku CLEANER dôkladne pretrepte, naneste prípravok na húbku a starostlivo vyčistite povrch kruhovým pohybom (Poznámka: chráňte silikónové tesnenia pred kontaktom s čistiacim prostriedkom). Utrite povrch papierovými uterákmi (nedotýkajte sa vyčisteného povrchu prstami!)

2. Povlak: Fľaštičku s Nano Coating pretrepte, nastriekajte malé fragmenty na povrch (do 0,5 m2) a následne vyleštite čistou a suchou handričkou. Opakujte, pokým nie je pokrytý celý povrch. Chráňte čistené povrchy pred vlhkosťou minimálne 2 hodiny po aplikácii. Hydrofóbny účinok sa môže testovať rozstrekovaním fragmentu po povrchu s vodou.

3. Údržba povlaku / Informácie po nanášaní povlaku: Za štandardných podmienok podľa pokynov vydrží povlak až 2 roky. Je odolnývoči bežne dostupným čistiacim prostriedkom na okná. Povlak poskytuje povrchu vlastnosti "STAY-CLEAN", t.j. samočistiace vlastnosti. To znamená, že nečistota sa nehromadí.

Pokyny na použitie ANTIFOGU (v prípade súpravy s ANTIFOGom)

Používa sa na zrkadlá a okná zvnútra. 1. Pred použitím dobre pretrepte. 2. Antifog nasprejujte na suché a čisté sklo alebo zrkadlo (stačí pár rozprašovačov). 3. Prípravok rozotrite na celý povrch handričkou alebo papierovou utierkou a jemne vyleštite. Nepoužívajte ANTIFOG vo vnútri sprchovej kabíny.

 

Snímka obrazovky 2018-08-20 o 13.51.03

Snímka obrazovky 2018-08-20 o 13.50.51

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie