NANOSTONE WINDOWS PROTECTION - IMPREGNANT NA OKNÁ

Akcia Tip
€19,90 –50 %
nanostone glass home dlugotrwala ochrona okien i elewacji szklanych
€19,90 –50 % €9,95 / ks
Skladom
Variant

> čisté okná až 3 roky

> zabraňuje hromadeniu špiny

Detailné informácie

Podrobný popis

Kompletné riešenie problémov s nečistotami na oknách, šachtách a iných sklenených prvkoch. Vďaka použitiu nanočastíc sa materiál stáva superhydrofóbnym - to znamená, že je odolný voči vode a nečistotám. Prípravok je dokonalým riešením pre ľudí, ktorí chcú mať dlhodobo čisté okná. Ide o nanotechnologický povlak, ktorý chráni sklenené plochy od špiny a znečistenia. Vytvára veľmi odolný nano-povlak, ktorý chráni sklenené povrchy pred vlhkými škvrnami, špinou a inými nečistotami. Vďaka Nanostone už nebudete potrebovať agresívne čistiace prostriedky. Aby sa udržala čistota, povrchy sa musia jednoducho otrieť suchou alebo navlhčenou handrou raz za niekoľko týždňov.

Vlastnosti: - dáva povrchom vlastnosti "STAY-CLEAN", ktoré pomáhajú udržiavať dlhodobú čistotu - aj ťažké škvrny je možné ľahko odstrániť vodou alebo vlhkou handričkou - vykazuje superhydrofóbne vlastnosti

Použitie: Fasády a sklenené dvere, zrkadlá, strešné okná, okná, vitráže, sklenené prvky nábytku, časti solárnych kolektorov atď.

Použitie:

1. Príprava povrchu: Používajte na čisté povrchy. Naneste odmasťovač na malý kúsok (do 0,5 m2) buď priamo na čistený povrch alebo na handričku a následne povrch vyčistite kruživým pohybom.

2. Nanášanie povlaku: Fľaštičku s Nano coating (povlak) pretrepte, nastriekajte malé fragmenty na čistenýpovrch (až do 0,5 m2) a následne vyleštite čistou a suchou handričkou (aplikujte len na vonkajšej strane okna). Opakujte, pokým nie je pokrytý celýpovrch. Chrániť čistené povrchy pred vlhkosťou minimálne do 2 hodín po aplikácii. Hydrofóbny účinok sa môže testovaťrozstrekovaním fragmentu na povrch s vodou.

3. Údržba povlaku/ Informácie po nanášaní povlaku: Vydrží povlak až 3 roky. Je odolný voči bežne dostupným čistiacim prostriedkom na okná. Povlak poskytuje sklu vlastnosti “STAY-CLEAN” (s každým dažďom sa väčšina prachu a špiny zmyje s vodou). V niektorých oblastiach je však množstvo znečisťujúcich látok vo vzduchu veľmi vysoké. V takýchto oblastiach sa niekedy môžu objaviť slabé stopy po vysušených kvapôčkach na okennej tabuli po daždi. To je znak, že výrobok funguje - nerozmazáva nečistoty po celej ploche skla (ako v prípade neprítomnosti povlaku). Je to preto, lebo niektoré kvapky na konci zrážok sú príliš malé na to, aby mohli gravitovať. Pri nasledujúcom daždi budú tieto kvapky odstránené - to je efekt vrstvy STAY-CLEAN. Nečistota sa nehromadí. Ak sú takéto stopy príliš zaťažujúce, môžu sa mierne otrieť vlhkou alebo dokonca suchou mikrovláknovou handričkou (bez potreby čistenia okien).

Použitie s ANTIFOG (v prípade súpravy s ANTIFOGom)

Používa sa na zrkadlá a okná zvnútra. 1. Pred použitím dobre premiešajte. 2. Antifog nasprejujte na suché a čisté sklo alebo zrkadlo (stačí pár streknutí). 3. Rozotrite prípravok na celý povrch handričkou alebo papierovou utierkou a jemne preleštite.

60ml/60ml = ochrana až 12 metrov skla
100ml/100ml = ochrana až 20 metrov skla

 

Snímka obrazovky 2018-08-20 o 14.08.51

Snímka obrazovky 2018-08-20 o 14.08.43