NANOSTONE WINDOWS PROTECTION - IMPREGNANT NA OKNÁ

Akcia Tip
€19,90 €29,40 od €19,90 –50 %
nanostone glass home dlugotrwala ochrona okien i elewacji szklanych
€19,90 €29,40 od €19,90 –50 % €9,95 / ks €14,70 / ks od €9,95 / ks
Skladom Skladom Zvoľte variant
Variant

> čisté okná až 3 roky

> zabraňuje hromadeniu špiny

Detailné informácie

Podrobný popis

Kompletné riešenie problémov s nečistotami na oknách, šachtách a iných sklenených prvkoch. Vďaka použitiu nanočastíc sa materiál stáva superhydrofóbnym - to znamená, že je odolný voči vode a nečistotám. Prípravok je dokonalým riešením pre ľudí, ktorí chcú mať dlhodobo čisté okná. Ide o nanotechnologický povlak, ktorý chráni sklenené plochy od špiny a znečistenia. Vytvára veľmi odolný nano-povlak, ktorý chráni sklenené povrchy pred vlhkými škvrnami, špinou a inými nečistotami. Vďaka Nanostone už nebudete potrebovať agresívne čistiace prostriedky. Aby sa udržala čistota, povrchy sa musia jednoducho otrieť suchou alebo navlhčenou handrou raz za niekoľko týždňov.

Vlastnosti: - dáva povrchom vlastnosti "STAY-CLEAN", ktoré pomáhajú udržiavať dlhodobú čistotu - aj ťažké škvrny je možné ľahko odstrániť vodou alebo vlhkou handričkou - vykazuje superhydrofóbne vlastnosti

Použitie: Fasády a sklenené dvere, zrkadlá, strešné okná, okná, vitráže, sklenené prvky nábytku, časti solárnych kolektorov atď.

Použitie:

1. Príprava povrchu: Používajte na čisté povrchy. Naneste odmasťovač na malý kúsok (do 0,5 m2) buď priamo na čistený povrch alebo na handričku a následne povrch vyčistite kruživým pohybom.

2. Nanášanie povlaku: Fľaštičku s Nano coating (povlak) pretrepte, nastriekajte malé fragmenty na čistenýpovrch (až do 0,5 m2) a následne vyleštite čistou a suchou handričkou (aplikujte len na vonkajšej strane okna). Opakujte, pokým nie je pokrytý celýpovrch. Chrániť čistené povrchy pred vlhkosťou minimálne do 2 hodín po aplikácii. Hydrofóbny účinok sa môže testovaťrozstrekovaním fragmentu na povrch s vodou.

3. Údržba povlaku/ Informácie po nanášaní povlaku: Vydrží povlak až 3 roky. Je odolný voči bežne dostupným čistiacim prostriedkom na okná. Povlak poskytuje sklu vlastnosti “STAY-CLEAN” (s každým dažďom sa väčšina prachu a špiny zmyje s vodou). V niektorých oblastiach je však množstvo znečisťujúcich látok vo vzduchu veľmi vysoké. V takýchto oblastiach sa niekedy môžu objaviť slabé stopy po vysušených kvapôčkach na okennej tabuli po daždi. To je znak, že výrobok funguje - nerozmazáva nečistoty po celej ploche skla (ako v prípade neprítomnosti povlaku). Je to preto, lebo niektoré kvapky na konci zrážok sú príliš malé na to, aby mohli gravitovať. Pri nasledujúcom daždi budú tieto kvapky odstránené - to je efekt vrstvy STAY-CLEAN. Nečistota sa nehromadí. Ak sú takéto stopy príliš zaťažujúce, môžu sa mierne otrieť vlhkou alebo dokonca suchou mikrovláknovou handričkou (bez potreby čistenia okien).

Použitie s ANTIFOG (v prípade súpravy s ANTIFOGom)

Používa sa na zrkadlá a okná zvnútra. 1. Pred použitím dobre premiešajte. 2. Antifog nasprejujte na suché a čisté sklo alebo zrkadlo (stačí pár streknutí). 3. Rozotrite prípravok na celý povrch handričkou alebo papierovou utierkou a jemne preleštite.

60ml/60ml = ochrana až 12 metrov skla
100ml/100ml = ochrana až 20 metrov skla

 

Snímka obrazovky 2018-08-20 o 14.08.51

Snímka obrazovky 2018-08-20 o 14.08.43

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie